Pozvánka na beh Kysuce trail

Atletický klub TJ Tatran Krásno nad Kysucou a mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozývajú na 5. ročník charitatívneho behu MK Tech Kysuce trail - Najťažší medzinárodný trailový beh na Slovensku (predtým Krasňanský horský polmaratón).

Dátum a miesto štartu: 28.09.2024 o 10:00 hod., Námestie pred Kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou.

NOVINKA - Behanie nemusí byť nuda, vezmite so sebou psa
Mať pri behaní dobrého sparing partnera je na nezaplatenie a nemusí ním byť nutne človek. Preto v tomto ročníku prinášame novinku a tou je, že beh môžete absolvovať aj so svojim psíkom. Spoločný beh vás určite očarí, navyše sa pes do sýtosti vyblázni.

Polmaratón

7 km beh

Detské preteky

Predregistrácia online: https://lnk.sk/elae

Registrácia na mieste do 9:00 hod.

Štartovné: 20,- €
V cene štartovného: šiltovka, medaila, občerstvenie, kvalitné darčekové predmety ...

Bližšie info na tel. čísle: 0949 432 447, email: vladimir.kormanec@mestokrasno.sk

Šiltovka pre pretekárov