Seniori oslavovali

Naši seniori opäť prijali pozvanie od primátora mesta, aby po roku oslávili spoločne svoje narodeniny za prvý štvrťrok.

Milé stretnutie sa uskutočnilo dňa 18. apríla 2024 v reštaurácii Domys, kde sa zišlo približne stodvadsať oslávencov. Po slávnostnom príhovore a obede bol každý oslávenec obdarovaný praktickým darčekom v podobe froté uteráka v mestskej zelenej farbe.

S kultúrnym programom špeciálne pripraveným pre seniorov vystúpila folklórna skupina Vrabčiar.

„Stretnutie s našimi seniormi je pre mňa vždy príjemné, pretože ma dobijú pozitívnou energiou. Ďakujem Vám za roky produktívnej práce vykonanej v prospech nášho mesta. Stále ste príkladom pre dnešnú generáciu. Ste súčasťou nášho mesta, verím, že spoločnými silami dobudujeme Krásno pre pokojný a plnohodnotný život pre naše deti a vnúčatá. Prajem Vám veľa zdravia, síl, Božie požehnanie, pokoj a porozumenie, “ uviedol primátor. Jozef Grapa.

Seniori si stretnutie chválili, stretli sa tu so svojimi priateľmi, bývalými spolužiakmi a mohli si tak zaspomínať na časy minulé, porozprávať sa o svojich radostiach či starostiach.

Tešíme sa na ďalšie.