Pozvánka na Dni mesta 2024

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční v dňoch 31. augusta a 1. septembra 2024 na námestí pred kultúrnym domom. Pripravili sme pre Vás pestrý športový i kultúrny program.

V sobotu 31. augusta Vás Turistický oddiel HKO pozýva na turistický pochod Krížom krážom osadami mesta a nebude chýbať ani detská hasičská súťaž in memoriam Ladislava Bakalu. Podvečer sa námestie premení na westernové mestečko, v ktorom sa uskutoční pravý Country večer.

V nedeľu 1. septembra budeme na námestí o 10.00hod sláviť svätú omšu pri príležitosti storočnice DHZ Krásno nad Kysucou.

Bohatý kultúrny program odštartujú Veselí heligonkári nielen z Kysúc, ďalej sa predstaví Kysucká muzička, FSK Vrabčiar, FS Rozsutec. Podvečer bude pódium patriť kapele Olympic Revival Žilina, ktorá hrá legendárne hity českej skupiny Olympic. A príde aj slovenská speváčka Karmen Pál-Baláž, ktorá bola v roku 2018 finalistkou televíznej speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar.

Celým programom Vás bude hovoreným slovom sprevádzať naša Zuzka Zuzčáková Gacíková.

Program podujatia:

Sobota 31. augusta 2024

Nedeľa 1. septembra 2024

• 10:00 - Slávnostná svätá omša pri príležitosti storočnice DHZ Krásno nad Kysucou
  • 14:00 - Začiatok podujatia
  • 14:00 - Veselí heligonkári nielen z Kysúc
  • 14:45 - Kysucká muzička
  • 15:15 - FSK Vrabčiar
  • 15:50 - Príhovor primátora mesta Krásno nad Kysucou Ing. Jozefa Grapu
  • 16:00 - FS Rozsutec
  • 17:30 - Olympic revival
  • 19:00 - Karmen Pál Baláž
  • 20:00 - Záver podujatia

Príďte spolu s nami osláviť narodeniny mesta, užite si pestrý kultúrny program plný hudby, tanca a skvelej atmosféry, tešíme sa!

Zmena programu vyhradená.

Dni mesta Krásno nad Kysucou 2024